برنامه‌های عمومی


  • نقد و بررسی کتاب
  • گفت و گو
  • میزگرد
  • سخنرانی
  • کتاب خوانی
  • ژورنال کلاب

هدف از نشست های بررسی و نقد کتاب این است که مهم ترین کتاب هایی را بررسی کنیم که به نحوی به ذهن می پردازند. شما هم می توانید کتاب هایی را که به نظرتان مناسبند به ما پیشنهاد دهید. برای آشنایی بیشتر با این نشست ها، اطلاع از نشست بعدی و مشاهده ی گزارش همه ی برنامه های قبلی روی دکمه ی “اطلاعات بیشتر” کلیک کنید.


در نشست هایی که تحت عنوان “گفت و گو” برگزار می شود، از اساتید و پژوهشگران مختلف در علوم شناختی دعوت میکنیم و از آن ها درباره ی تجارب علمی شان، پژوهش هایشان و مباحث فعال در حوزه ی تخصصی شان می پرسیم. برای اطلاع از برنامه ی بعدی و دیدن گزارش همه ی گفت و گوهای قبلی دکمه ی اطلاعات بیشتر را فشار دهید.در میزگردها از اساتیدی با تخصص در شاخه های مختلف، و با گرایش های نظری مختلف، دعوت می کنیم تا در باب موضوع واحدی صحبت کنند و آن موضوع را از زوایای مختلفی بررسی کنند. برای اطلاع از همه ی میزگردهای برگزار شده و برنامه های بعدی روی دکمه ی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.


در سخنرانی ها، اساتید مختلف در حوزه ی علوم شناختی به بیان فعالیت های پژوهشی خود، موضوعات مهم و جنبش های جدید در حوزه ی تخصصی خود، و مطرح کردن مطالب ضروری در فضای علمی کشور می پردازند. برای اطلاع از همه ی سخنرانی های برگزار شده و برنامه های بعدی روی دکمه ی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.


یکی دیگر از فعالیت های مرکز شناخت برگزاری حلقه های مطالعاتی خواهد بود. بزودی درباره ی آغاز اولین حلقه های مطالعاتی اطلاع رسانی خواهیم کرد.و اما ژورنال کلاب! در هفته های آتی در باره ی جذب افرادی که مایل به شرکت و همکاری در جلسات ژورنال کلاب هستند اطلاع رسانی خواهد شد.


درباره ما

شناخت مرکزی است برای آموزش های تخصصی و عمومی و ترویج فعالیت ها و معارف علمی در حوزه ی علوم شناختی. تاکید بر ماهیت میان رشته ای علوم شناختی و استفاده از نیروی انسانی ممتاز از مهم ترین اهداف مرکز شناخت است.


پل های ارتباطی و پایگاه های مجازی

ایمیل: Shenakhtcenter2019@gmail.com

تلگرام: t.me/shenakhtcenter